تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 مهر 1397
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 مهر 1397
آخرین مهلت ثبت نام
31 فروردین 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 فروردین 1398
تاریخ برگزاری

4 اردیبهشت 98

تماس با ما
تلفن ثابت

دبیرخانه همایش: 01732427173 (داخلی 182)

دانشکده‌های علوم جنکل و مهندسی چوب و کاغذ: 01732427050

نمابر

01732427176

ایمیل

info@paulownia2019.ir

آدرس

گرگان، میدان بسیج، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، دانشکده‌های علوم جنگل و مهندسی چوب و کاغذ

برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص زارعت چوب گونه پالونیا

1 آذر 1397

برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص زارعت چوب گونه پالونیا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان


پیرو درخواست شورای عالی سازمان جنگلها و مراتع مبنی بر برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص زراعت چوب گونه پالونیا، نشست کارشناسی با حضور مهندس امین پور مشاور ریاست سازمان مذکور و مجری طرح توسعه زراعت چوب این سازمان، دکتر معیری معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، تعدادی از اعضای شورای عالی سازمان، مدیران اداره کل‌های گیلان، نوشهر، ساری و گلستان و نماینده موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان و رییس دانشکده علوم جنگل و برخی از اعضای دانشکده‌های علوم جنگل و چوب و کاغذ به همراه مهندس عباسی محقق پالونیا در تاریخ 97/5/29 در ساختمان طرح جنگلداری دکتر بهرام نیا برگزار شد.

در این نشست دکتر شتایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اعلام هدف برگزاری این نشست، تجربه های کسب شده درمراحل، تحقیقاتی کاشت  و پرورش گونه پالونیا و همچنین در خصوص مصارف صنعتی از چوب پالونیا بیان کرد.

در ادامه مهندس عباسی محقق پالونیا در خصوص ویژگیها و ضرورت توسعه این گونه، دکتر طبرسا در خصوص ویژگیهای چوبی و مصارف این گونه و دکتر معیری، دکتر آزادفر، دکتر علی عرب در خصوص این گونه و تحقیقات انجام شده به ارائه توضیحات پرداختند سپس هر یک از اعضا، نقطه نظرات و سوالات مرتبط را مطرح کردند.

در پایان، محققان از توده های دست کاشت مستقر در طرح دکتر بهرام نیا و همچنین از نهالستان طرح و نهال های تولید شده گونه پالونیا در نهالستان بازدید کردند.


345
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر همایش
ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافتدانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان